Home » Uncategorized » ILAC College

ILAC College

Kanada’da kolej eğitimi almak isteyenler öğrenciler için en iyi seçeneklerden biriside ILAC College’dır. Sunduğu yüksek eğitim kalitesi ve yaşam standartlarıyla öğrenciler için en iyi seçeneklerden birisidir. Eğitim sonrasında %100 iş bulma garantisi ILAC College tarafından verilmektedir!

Neden ILAC College

Kanada’nın en popüler şehirleri olan Toronto ve Vancouver’da eğitim deneyimi edinebilirsiniz. ILAC College partnerleriyle eğitim sonrasında %100 işe yerleştirme garantisinden faydalanabilirsiniz. ILAC International College başvurularınızı Kanada Kültür Merkezi ile güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

ILAC College Toronto Kampüsü

Toronto Kanada’nın en büyük şehridir ve iş dünyası, finans, teknoloji, eğlence ve kültürde dünya lideridir . Dünyanın en çok kültürlü şehirlerinden biri olan Toronto, yılda 40 milyondan fazla ziyaretçiye kapılarını açıyor.

Dinamik öğrenci etkileşimini odaklı çalışma ile birleştiren modern bir butik öğrenme ortamı . ILAC International College’ın butik kampüsü Toronto’nun kalbinde yer almaktadır. Mahalle lüks, güvenli ve şehrin en ünlü simge ve cazibe merkezlerine birkaç adım uzaklıktadır. Aydınlık ve modern modern kampüs, öğrenme ve sosyalleşme için mükemmel bir ortam sağlar.

ILAC College Vancouver Kampüsü

Gelişen ekonomisi, modern yaşam tarzı ve güzel manzaralarıyla Vancouver, eğitim, iş ve seyahat için popüler bir destinasyondur. Vancouver, Sony Pictures Imageworks, Microsoft, Hootsuite ve daha pek çok şirkete ev sahipliği yapıyor.

ILAC International College, dünyanın dört bir yanından ve yaşamın her kesiminden öğrencileri kendine çekmektedir . Bu butik kampüs, Kömür Limanı topluluğunun su kenarı ile tarihi Gastown semti arasında yer almaktadır. Şehir merkezindeki finans bölgesine yakın bir konumda bulunan öğrenciler, dünyanın en güzel ve yaşanabilir şehirlerinden birinde kalıcı iş bağlantıları kurmak için mükemmel bir ortamdır

ILAC College hakkında detaylı bilgi almak için https://ilackolej.com/ üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.


Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir