Home » Blog » ILSC Dil Okulu

ILSC Dil Okulu

Kanada’nın en başarılı dil okulları arasında yer alan ILSC dil okulu, sunduğu geniş ve zengin eğitim programlarıyla Kanada’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilere benzersiz fırsatlar sunar. Kanada ILSC dil okulu hakkında merak edilen soruları Kanada Kültür Merkezi yanıtlayacak.  Kanada Kültür Merkezi, ILSC dil okulu resmi temsilcisidir.

ILSC Dil Okulu Şubeleri

ILSC dil okulları, 1991 yılından beri 100’den fazla ülkeden öğrenciye dil eğitimi vermiştir. Benzersiz dil eğitimi ve eğitim süresince sunulan olanaklarla eğitim almak isteyen öğrencilere birçok fırsat sunulmaktadır.

ILSC Toronto: Toronto, Kanada’nın en büyük ve en popüler şehridir. Eğitim almak isteyen öğrenciler sıklıkla Toronto şehrini tercih etmektedir. Özellikle eğitim sonrasında kolej veya üniversite programlarına katılmak isteyen öğrenciler için eşsizdir. Ülkenin en popüler eğitim kurumları Toronto şehrindedir.

ILSC Vancouver: Vancouver, sadece Kanada’nın değil, dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden birisidir. Çeşitli eğitim programları genişletilmiş İngilizce eğitimleriyle hızlıca öğrenebilirsiniz. Sosyal aktiviteler ve İngilizce eğitimiyle unutulmaz tecrübeler yaşayacaksınız.

ILSC Montreal: IELTS, Cambridge Sınavları FCE ve CAE, TEF Kanada ve TEFaQ ve OET (Mesleki İngilizce Testi) için resmi bir dil sınav merkezidir. Bu iki dilli kampüste sunulan benzersiz kurslar ve programlar, Fransızca eğitimleri sunulmaktadır.

 

Resmi başvuru merkezi: https://ilscdilokulu.com/


Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir