Home » Blog » Kanada Sertifika Programları

AMERİKA VİZESİ ALmak için bizimle iletişime geçiniz

Kanada’nın En Seçkin Dil Okullarında Eğitim Fırsatı

Kanada Sertifika Programları

Kanada’da başarılı bir eğitim almak isteyen öğrenciler için en iyi seçeneklerden biriside şüphesiz Kanada sertifika programları olarak karşımıza çıkmaktadır. Kanada sertifika programları hakkında merak edilen birçok soru işareti vardır.

Kanada Sertifika Programları

İş dünyasına profesyoneller yetiştirmeyi hedefleyen Kanada sertifika programları birçok anlamda öğrencilere avantaj sağlamaktadır. Kısa süreli programlar sunması en göze çarpan avantajları arasındadır. Mesleki ağırlıklı eğitim veriyor olması ve sunulan eğitimin tüm Kanada’da geçerliliğe sahip olması bir başka tercih nedenidir.

Öğrencilerin Kanada’ya adapte olabilmesi için en önemli süreçlerden biriside çalışma iznidir. Haftalık 20 saatlik yarım zamanlı çalışma izni öğrenciler için eşsiz fırsatlardan birisidir. Eğitim sonrasındaki tam zamanlı çalışma izni ve Kanada Göçmenlik hakkı göz önünde bulundurulduğunda sertifika programlarını tercih etmek için sebeplerin arttığını görebiliriz.

Kanada Sertifika Programlarına Katılın: Çalışma İzni Kazanın!

Kanada’nın öğrencilere sunduğu en önemli avantajlardan biriside şüphesiz eğitim süresince ve eğitim sonrasındaki çalışma iznidir. Öğrenciler eğitim süresince yarım zamanlı çalışma hakkına sahipken, eğitim sonrasında tam zamanlı çalışma hakkına sahip olacaktır.

Kanada sertifika programlarında eğitim aldığınız süresi haftalık 20 saat, eğitim sonrasında tam zamanlı ve ardından Kanada göçmenlik hakkı elde edilebilir. 

Kaynak: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-2-yillik-sertifika-programlari.html


Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KANADA VİZESİ ALmak için bizimle iletişime geçiniz